Česká republika

Prodáno

Pronájem obchodního prostoru Praha 5 – Radlická

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu obchodní prostor 25 m² v přízemí cihlového domu v lukrativní části Prahy 5 – Radlická

Nájem: 12 000 Kč       Poplatky: individuální

Obchodní prostor na ulici Radlická o velikosti 25 m2, je dispozičně velmi důmyslně řešen, má dva vstupy, první z ulice s velkou výlohou, druhý vstup do prostoru je přes chodbu domu, vstupuje se přes něj do chodbičky kde se nachází oddělené WC a koupelna. V budoucnu je možné připojeni další místnosti (využívaná jako sklad, aktuálně pronajatý).

V případě potřeby je možné prostor rozšířit o druhou místnost, která není s tímto prostorem spojená (má tak též velkou výlohu do ulice a samostatný vstup z ulice a domu).

V prostoru je rozvedena voda, elektřina, odpady, a je možné rozšíření o další prostory (sklep/sklad). Pěkný prvorepublikový dům v udržovaném stavu. Dobrá dostupnost MHD, metro Smíchovské nádraží je 2 min chůze. Možnost parkování na ulici či pohodlné zásobování. V okolí škola, obchody a restaurace, pošta, lékárna, parky a lesopark. Pro více informací kontaktujte makléře.

Petr Heres
+420 776 866 665
Realitní makléř, Investor
Read More
Prodáno
Vlastnosti nemovitosti