Praha Česká Republika

Pronájem obchodního prostoru 220 m2, Praha – Ostrovského

Kauce a poplatky individuální – na dotaz

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu obchodní prostor 220 m² v přízemí cihlového domu, v lukrativní části Prahy – Smíchov, ulice Ostrovského

Plně vybavená a zavedená restaurace je rozdělená do dvou pater. V přízemí (1NP) se nachází prostor pro návštěvníky se stoly a židlemi, celkem 76 míst na sezení, zakulacený bare, zázemí pro personál, dámské a pánské záchody (na pánském záchodě se nachází i bezbariérová toaleta, aktuálně využívaná jako úklidová místnost), kancelář vedoucího směny včetně PC. Pokladní systém Septim. V celém prostoru je rozvedená klimatizace, jednotka umístěná na střeše. Velké výlohy na ulici Ostrovského x Radlická. U vstupu (na fasádě) umístěné 2 tabule, ve vstupu do prostoru umístěné 2 menší vývěsky prosklená a uzamčená.

Druhá část prostoru se nachází v 1PP a je zde umístěná kuchyně a veškeré gastro zázemí, včetně myčky. Prostor je propojen výtahem, kterým se posílá hotové jídlo z kuchyně do restaurace. Kuchyně je absolutně nezávislá na zbytku restaurace, kuchaři tedy mohou pracovat individuálně. Nachází se zde i samostatná místnost na sudy s pivem včetně chlazení. V celém prostoru je rozvedená klimatizace, jednotka umístěná na střeše.

Vybavení prostoru není zahrnuto v ceně, je požadován jeho odkup za 1,5 mil. Kč. Seznam jednotlivých položek naleznete níže. Podmínkou není převzetí brendu (tedy pokračování s aktuálním pivovarem, je tedy možné domluvit si individuálně dodavatele nápojů či jiného sortimentu. Ve všech prostorech je zaveden EZS ústředna Jablotron a v některých částech kamerový systém. Přenechání fixovaných cen energii

Restaurace (1NP): bar, stoly včetně nových desek a podnoží, židle nízké i barové, lavice, televize 3 x, výrobník ledu, kávovar profesionální, kasa se systémem Septim 2x, klimatizace po celé restauraci, zabezpečení Jablotron, kamery, myčka na barové nádobí, absac ( stůl na příbory a materiál jako pivní tácky slánky aj.), police za barem, sklenice, příbory, zboží, osvětlení Osram, audio systém po celé provozovně, výtah (jídlo z kuchyně do restaurace)

Kuchyně vybavení (1PP): konvetktomat, myčka na bílé nádobí, holdomat, vakuovací stroj, lednice profi 6, mrazáky pultové 2x, vzduchotechnika kuchyň, nerezové stoly 7x, dřez 3x, sporák plynový profi, tál, ohřívač talířů, saladeta, nářezák, talíře mělké a hluboké, misky na polévku, nerezové podnosy, šafing na rauty 3x, stroj na krájení brambor, pánve, vařečky, naběračky, různé mlýnky  na maso, zboží.

Dále předání webových stránek, rezervační systém, zavedené UPC (optika).

V majetku pivovaru je pípa (záleží zda budete chtít pokračovat s aktuálním pivovarem či nikoliv, jednalo se i s jiným pivovarem) případně další informace na vyžádání.

Petr Heres
+420 776 866 665
Realitní makléř, Investor
Read More
65 000 Kč