Malá Štupartská, Praha 110 00 Česká Republika

Pronájem kanceláře 354 m2, Praha 1 - Staré Město

Nabízíme k pronájmu kanceláře 354 m2 v 2NP a 3NP cihlového domu v lukrativní části Prahy 1 – Staré Město.

Reprezentativní klimatizovaných kancelářský prostor je rozdělen interním schodištěm ve druhém a třetím patře nádherné historické budovy ze 13. století v Praze 1. Kancelářský prostor prošel renovací a disponuje čtyřmi průchozími kancelářemi ve druhém patře doplněnými o sociální zázemí (oddělená WC, kuchyňka a úklidová komora) a zasedací místností / kanceláří (100 m2) ve třetím patře. K dispozici trezor a prostor k archivaci dokumentů / skladování materiálů. Na podlaze dlažba a dubové parkety. Nová plynová kotelna (2019) v domě.

Kanceláře nabízí služby recepce, intercom, centrální vytápění i klimatizaci, rozvod strukturované PC sítě, samostatné elektroměry, žaluzie na oknech. Recepce Po-Pá: 8-18 hod, správce Po+St+Pá 7-11 hod jinak dohodou.

Dům se nachází v srdci Starého Města Pražského. Nedaleko jsou stanice tramvají a metra B Nám. Republiky či metra A Staroměstská.

Jistota: 2 měsíční nájmy + poplatky. Nájemné: 99.000,- Kč + DPH + služby (voda, elektřina, plyn, recepce, správce) 35.000,- Kč + DPH. NÁJEMCE NEPLATÍ PROVIZI.

Kancelářský prostor je zařazen do třídy energetické náročnosti G, protože ještě nebyl zpracován PENB, po předložení bude aktualizován. Žádaná lokalita kancelářskch prostor nabízí investiční příležitost. K dispozici ihned. Majitel si vyhrazuje právo na výběr zájemce s nejvyšší nabídkou. Prohlídky jsou již možné, v případě zájmu kontaktujte mě.

Alexej Golubin
Certifikovaný makléř
+420 775 580 666
99 000 Kč / měsíc
Vlastnosti nemovitosti