Praha 150 00 Česká Republika

Pronájem obchodního prostoru 171 m2, Praha 5 - Malá Strana

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor 171 m2 v přízemí a suterénu cihlového, neo-renesančního domu v lukrativní části Prahy 5 – Malá Strana.

Obchodní prostor je umístěn ve dvou patrech. 1NP je rozdělený na vstupní halu (98,5 m2) z ketrého se vchází do chodby (6,9 m2), kde je kuchynka a záchody (2x 2,6 m2).Ve vstupní hale jsou dřevěná vitrinová okna, které směřují na ulici Újezd. Topení a chlazení jednotky je zajištěno pomocí fancoilů.

Obchodní plocha v přízemí je interním schodištěm propojena s prostorem v suterénu o výměře 60,5 m2, kde je také komora (skladovací prostor)
Do prostoru se da vstoupit rovnou z ulice a nebo vstupem z budovy.

Budova se nachází na rozhraní Malé Strany a Smíchova u Petřínských sadů, v těsné blízkosti zastávky tramvaje a jen několik minut tramvají do centra, ke stanicím metra Malostranská, Národní třída a Anděl a blízko obchodů, kaváren, restaurací, banek, hotelů a pošty.

Prostory NEJSOU VHODNÉ pro gastroprovoz či bar, restauraci. Jistota: 3 měsíční nájmy + poplatky. Nájemné: 95.000,- Kč + DPH + služby 15.000,- Kč + DPH + elektřina. NÁJEMCE NEPLATÍ PROVIZI.

Prostor je zařazen do třídy energetické náročnosti G, protože ještě nebyl zpracován PENB, po předložení bude aktualizován. Žádaná lokalita obchodních prostor nabízí investiční příležitost. Obchodní prostor je k dispozici ihned. Majitel si vyhrazuje právo na výběr zájemce s nejvyšší nabídkou. Prohlídky jsou již možné, v případě zájmu kontaktujte mě.

Alexej Golubin
Certifikovaný makléř
+420 775 580 666
95 000 Kč / měsíc
Vlastnosti nemovitosti