Korunní, Praha 120 00 Česká Republika

Prodej bytu 3+1, 105 m2, Praha 2 - Vinohrady

Nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 o celkové podlahové ploše 105 m2 v lukrativní části Prahy – Vinohrady. Byt se nachází v Korunní ulici ve 3. nadzemním podlaží secesního činžovního domu s novým výtahem.

Byt se skládá ze vstupní haly , ze které jsou vchody do samostatných neprůchozích místností. Dále obývací pokoj a kuchyně s jídelnou jsou orientovány na jižní stranu. V protější části bytu jsou dvě neprůchozí ložnice s výhledem do klidného a zeleného vnitrobloku. Při vstupu do bytu přes halu je zde koupelna s WC. K bytu náleží sklepni koje o velikosti 5.6 m2.

Měsíční náklady činí pouze 3.000,- Kč. Z toho je fond oprav 1.300,- Kč. Byt je v osobním vlastnictví. Kompletní rekonstrukce bytu byla provedena před 6 lety. Energetická hodnota budovy G – po předložení bude upřesněna a aktualizována.

Dům po rekonstrukci r. 2020 je zajímavý nejen svojí polohou blízko centra s perfektní dopravní dostupností, ale i vysokou kvalitou občanské vybavenosti. V bezprostřední blízkosti centrum, sady Svatopluka Čecha, sady Bratří Čapků, Bezručovy sady, Havlíčkové sady a Riegrovy sady.

Luxusní život v lukrativní části Prahy – Vinohrady – to je sloučení vysokých životních požadavků a také investiční příležitost pro zajištění stabilního dlouhodobého příjmu díky velké poptávce českých a mezinárodních klientů s výbornou možností pronajímání. Byt je pronajatý a nájemníci mají zájem o pokračování v nájmu.

Foto prezentace je pouze ilustrační. Na základě domluvy s majitelem více fotografii zašleme pouze přímým zájemcům do e-mailu.

Alexej Golubin
Certifikovaný makléř
+420 775 580 666
13 900 000 Kč + provize
3
1
Vlastnosti nemovitosti