Ostrovského, Praha

Pronájem rekonstruovaného bytu 2+kk Anděl

Nájemné 15 800 Kč, domovní poplatky 779 Kč, provize 1x nájem+DPH

Dovolujeme si Vám nabídnout světlý a rekonstruovaný byt 2+kk, 72,3 m2 ve 4 patře s výhledem. V žádané lokalitě Anděl a blízkosti MHD

Z chodbičky se vstupuje do koupelny s toaletu, šatny a do průchozího pokoje. V průchozím pokoji je kuchyňská linka s varnou deskou a digestoří, s přípravou na vestavěné spotřebiče. Z tohoto pokoje se vstupuje do ložnice, která je orientovaná na západ. Prostorná koupelna s vanou a toaletou, v šatně se nachází odpad na pračku.

Nová plastová okna a dřevěné dveře, stoupačky, důkladná elektroinstalace, datové rozvody po celém domě i bytě včetně optiky. Na podlaze v koupelně dlažba, v ložnici parkety a ve zbytku bytu plovoucí podlaha. Nový kotel k vytápění i ohřevu vody. Do bytu jsou bezpečnostní a protipožární dveře, v domě je nový prosklený výtah. Kauce činí 31 600 Kč a skládá se majiteli při podpisu nájemní smlouvy.

Dobrá dostupnost MHD, tramvaj staví 3 min. od domu, metro je 2 min. chůze na Anděl nebo na autobus 3 min. chůze. Možnost parkování na ulici nebo vám můžeme nabídnout garážové stání v nedalekém komplexu k pronájmu či koupi. V okolí škola, knihovna, obchody a restaurace, OC, pošta, lékárna, kino, parky a lesopark.

Petr Novotný
+420 776 866 665
Realitní makléř, Investor
Read More
15 900 Kč
1
1
Vlastnosti nemovitosti