Ostrovského, Praha Česká republika

Pronájem rekonstruovaného bytu 2+1 Smíchov

Dovolujeme si Vám nabídnout světlý a zrekonstruovaný byt 2+1, 81,6 m2 v pátém patře. V žádané lokalitě Anděl – Smíchov a blízkosti MHD. 3D prohlídka k dispozici pod textem.

Z chodby se vstupuje do koupelny s toaletou, pokoje, komory a průchozí kuchyně, z které se dále vstupuje do posledního pokoje. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a odpadem na pračku, další místnost, do které se vstupuje z chodby, je vhodná jako ložnice s vlastní šatnou. Z chodby se dále vstupuje do komory a do průchozí kuchyně. V kuchyni je kuchyňská linka se sklokeramickou deskou s přípravou na další vestavné spotřebiče. Z kuchyně se vstupuje francouzským oknem na lodžii, a do posledního pokoje.

Nová okna i dveře. Nový kotel k vytápění i ohřevu vody. Dobrá dostupnost MHD tramvaj staví 3 min od domu, metro je 2 min chůze Anděl, nebo autobus 3 min chůze. Možnost parkování na ulici nebo přilehlém oploceném parkovišti za 1780/měsíčně, garážové stání za 3000/měsíčně, není součástí nájemní smlouvy. Kauce je stanovena na 37 000 Kč, domovní poplatky 779Kč, převod el a plynu na nájemníka, provize 1x nájem+DPH. V okolí škola, knihovna, obchody a restaurace, OC, pošta, lékárna, kino, parky a lesopark. K nastěhování dle dohody.

Petr Novotný
+420 776 866 665
Realitní makléř, Investor
Read More
Pronajato
2
1
Vlastnosti nemovitosti