Ostrovského, Praha Česká Republika

Pronájem rekonstruovaného bytu 3+KK Praha 5 – Smíchov

Dovoluji si Vám nabídnout světlý a zrekonstruovaný byt 3+KK, 110,9 m² v 5 patře, v žádané lokalitě Praha 5 – Smíchov a blízkosti MHD

Velká a prostorná chodba, z které se vstupuje do šatny, ložnice, kuchyně, koupelny s toaletou a na druhou samostatnou toaletu. Za vstupními dveřmi se nachází samostatná šatna, dále velká a prostorná chodba s kotlem a francouzským oknem do světlíku. Následuje vstup do prostorné koupelny, která je pro větší komfort vybavena vanou, sprchovým koutem a toaletou. Z chodby se dále vstupuje na samostatné WC s odpadem na pračku a hlavním uzávěrem vody s vodoměrem. Na konci chodby se vstupuje do kuchyně, která je průchozí do ložnice. Kuchyně je vybavená kuchyňskou linkou se sklokeramickou deskou a připravená na další vestavné spotřebiče. První ložnice je přístupná z kuchyně a je velmi světlá díky velkému francouzskému oknu, které je dominantou prostoru a kromě světla zajišťuje i neobyčejný výhledy. Druhá ložnice je přístupná z chodby.

V bytě jsou repasovaná špaletová okna a dřevěné dveře, důkladná elektroinstalace, datové rozvody po celém domě i bytě včetně optiky. Na podlaze v koupelně a WC dlažba, v první ložnici, kuchyni a druhé ložnici jsou kvalitní parkety a ve zbytku bytu plovoucí podlaha. Nový kotel k vytápění a ohřevu vody. Do bytu jsou bezpečnostní a protipožární dveře, v domě je nový prosklený výtah na čip. Kauce stanovena na 40 000 Kč, poplatky pro 1 osobu jsou 779 Kč, enargie se převádí na nájemníka.

Dobrá dostupnost po městě veškeré MHD v nedalekém okolí, tramvaj staví 3 min. od domu, metro je 2 min. chůze na stanici Anděl nebo na autobus 3 min. chůze. Možnost parkování na ulici nebo vám můžeme nabídnout garážové stání v nedalekém komplexu k pronájmu či koupi. V okolí základní škola, střední škola, knihovna, obchody a restaurace, OC nový smíchov, pošta, lékárna, dvě kino, parky a lesopark. Vřele doporučujeme prohlídku tohoto velmi kvalitně zrekonstruovaného bytu i domu. Prohlídky jsou již možné, k nastěhování po dohodě.

Petr Novotný
+420 776 866 665
Realitní makléř, Investor
Read More
19 500 Kč
2
1
Vlastnosti nemovitosti