Praha Česká republika

Pronájem bytu 3+1 s terasou Praha 5 – Smíchov

Dovoluji si Vám nabídnout pronájem bytu 3+1 s terasou, 100 m², v žádané lokalitě a blízkosti MHD, Praha 5 – Smíchov

Nájemné 27 900 Kč, domovní poplatky 850 Kč/osoba, provize 1x nájem+DPH

Po příchodu do bytu vstoupíte do velké a prostorné haly, ze které můžete projít do všech pokojů, kuchyně, koupelny, samostatné toalety i komory. Za vstupními dveřmi po pravé straně se nachází neprůchozí pokoj, další vstup z chodby je komora, ve které je boiler na teplou vodu, následuje samostatná toaleta s malým umyvadlem, dále se vstupuje do prostorné koupelny, která je pro vyšší komfort vybavena větším sprchovým koutem, přípojkou na pračku a umyvadlem. Dále se z chodby vstupuje do vybavené kuchyně, která je průchozí, na terasu. Kuchyně je vybavená kuchyňskou linkou včetně varné desky, trouby, mikrovlnné trouby, myčky a digestoře. Z chodby se dále vstupuje do průchozího pokoje, na který navazuje ložnice. Ložnice je velmi světlá díky velkému oknu a nabízí dostatek prostoru pro velkou postel a skříně.

Dřevěná okna a dřevěné dveře, důkladná elektroinstalace. Na podlaze v kuchyni, koupelně, WC, komoře a chodbě dlažba, v ložnici, obývacím pokoji a druhé ložnici jsou parkety. Nový boiler k ohřevu vody, topení elektřinou. V domě je výtah a datové rozvody včetně optiky. Kauce stanovena na 60 000 Kč.

Dobrá dostupnost MHD, tramvaj staví 3 min. od domu, metro je 2 min. chůze na stanici Anděl nebo na autobus 3 min. chůze. Možnost parkování na ulici nebo garážové stání v nedalekém komplexu k pronájmu. V okolí škola, knihovna, obchody a restaurace, OC, pošta, lékárna, kino, parky a lesopark.
Byt je k nastěhování, prohlídky jsou již možné.

Petr Heres
+420 776 866 665
Realitní makléř, Investor
Read More
27 900 Kč
2
1
Vlastnosti nemovitosti