Radlická, Praha 15000 Česká Republika

Pronájem bytu 1+1, 41 m2, Praha 5 - Smíchov

Nabízíme krátkodobý pronájem bytu 1+1, 41 m2 nacházející se v 1 NP cihlového činžovního domu v žádané lokalitě Smíchov. Nejdelší možné období pronájmu je do 15.06.2021.

Byt má průchozí kuchyni z které je vstup do samostatné ložnice, plně vybavenou koupelnu s toaletu a prostornou chodbu. Byt je zařízený, čistý a celkově ve velmi pěkném stavu včetně veškerého zařízení. Okna bytu jsou dřevěná špaletová, podlaha v pokoji je plovoucí, v kuchyni, koupelně a na WC je dlažba. Vytápění je zde centrální elektrické, které slouží i k ohřevu vody.

Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou a spotřebiči (lednice, sporák a mikrovlnná trouba). Byt je dále vybaven pračkou, nábytkem, pohovkou, 1x manželskou dvojpostelí a TV. Po celém bytě je možné bezdrátové připojení k internetu. Nekuřácký prostor.

Cena nájmu měsíčně 15 000 Kč včetně poplatků. Jistota 1x měsíční nájem. Provize RK 1x nájem + DPH. Při uhrazení celého období najednou je sleva – 13 000 Kč měsíčně a bez jistoty. Majitel si vyhrazuje právo výberu zájemce.

Parkování je dostupné v klidné ulici hned u domu. Byt se nachází nedaleko od stanice metra B Anděl, Na Knížecí, Smíchovské nádraží a Radlická, tramvajová zastávka je přímo u domu. V blízkosti domu je park, les a za dívčími hrady se nachází stezka do prokopského údolí. Na Radlické je fitness centrum a plavecký stadión.

K nastěhování ihned, prohlídky a rezervace jsou již možné. Třídu G uvádíme z důvodu toho, že nemáme zpracovaný energetický štítek. V případě zájmu kontaktujte.

Alexej Golubin
Certifikovaný makléř
+420 775 580 666
Pronajato
1
1
Vlastnosti nemovitosti