Radlická, Praha 150 00 Česká republika

Pronájem bytu 2+kk, 51 m², Praha 5 – Ostrovského

Dovoluji si Vám nabídnout pronájem bytu 1+1, 51 m² .V žádané lokalitě a blízkosti MHD, Praha 5 – ulice Ostrovského.

Byt je dispozičně velmi kvalitně proveden, velká chodba s vestavěnou skříní, která spojuje všechny místnosti, koupelny i samostatné WC. Vstupní chodba o velikosti cca 10 m² s vestavěnou skříní, z které se vstupuje do jižně orientované ložnice o velikosti 13 m², koupelny s pračkou 5 m², samostatné wc 2 m² a kuchyně 21 m² s kuchňskou linkou.

Byt je částečně vybaven viz. fotografie, vymalovyný a vyklizený. Podlahy v bytě jsou v pokoji a kuchyni dřevěné, v předsíňi, koupelně a v části kuchyně je dlažba, okna jsou dřevěná euro okna. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči. Nájem činí 16 000 Kč, zúčtovatelné poplatky činí 850 Kč/ osoba, na nájemníka se převádí pouze elektřina (plyn v bytě není zaveden), kauce činí 32 000 Kč. Upřednostňujeme slušné pracující nájemce, smlouva na 1 rok s následným prodloužením.

Dobrá dostupnost po městě, veškeré MHD v nedalekém okolí, tramvaj staví 3 min. od domu, metro je 2 min. chůze na stanici Anděl/Na knížecí nebo na autobus 3 min. chůze. Možnost parkování na ulici za domem nebo na nedalekém placeném oploceném parkovišti. V okolí základní škola, střední škola, knihovna, obchody a restaurace, OC nový smíchov, pošta, lékárna, dvě kino, parky a lesopark a Lidl 50 m od domu. Vřele doporučujeme prohlídku tohoto velmi pěkného bytu. Prohlídky jsou již možné, k nastěhování po dohodě.

Petr Heres
+420 776 866 665
Realitní makléř, Investor
Читать дальше
Pronajato
1
1
Особенности недвижимости