KARIÉRA2020-02-24T17:23:18+01:00

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Do našeho týmu přijmeme NOVÉ KOLEGY, kteří se rádi učí novým věcem a touží po úspěchu. Pomůžeme vám vyrůst v podnikání, předáme know-how. Chcete uspět na trhu s nemovitostmi? Staňte se realitním makléřem.

NAPIŠTE NÁM

NABÍDKA SPOLUPRÁCE NA POZICÍCH

REALITNÍ MANAŽER

Náplň práce: výběr a sestavení týmu, kontrola týmu, řízení, vedení porad, plánování, účast na společenských akcích, tvoření vlastních projektů

REALITNÍ MAKLÉŘ

Náplň práce: zprostředkování obchodu s realitami s podporou kanceláře, spojování lidí, hledání příležitostí, veškerou byrokracii nechte na nás

Požadujeme: komunikační a obchodní dovednosti, vystupování, skutečný zájem o práci s nemovitostmi,  výběr klientského kmene, budování značky, vzdělávání

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • férový provizní systém
  • bonusy dle výkonu
  • flexibilní pracovní doba
  • hodnotné vzdělání v oblasti managementu nemovitostí a legislativy
  • motivační soutěže o ceny pro makléře
  • ovlivnitelný neomezený příjem
  • podíl na zisku (pouze realitní manažer)
  • výplatní termín 1x do měsíce
  • silná firemní kultura
  • prestižní a vyhledávaný obor
  • neomezený potenciál růstu
  • Lokalita: celá ČR, domov i kancelář

Obor: Realitní zprostředkování

Úspěch životní závisí od množství nejrůznějších vědomostí a zkušeností v mnohém oboru. Znáti jednu věc dokonale ze všech stran, oblíbiti si jenom ji, věřit v ni a věnovat se jí mozkem a srdcem vytrvale bez výhrad, s myšlenkou jenom na ni uléhat, s myšlenkou na ni vstávat, poznat vše, co ji podrývá půdu, co ji škodí, krátce soustřediti se – to jest cesta k úspěchu.

– Tomáš Baťa