Loading...
O NÁS2022-08-09T10:17:28+02:00

KDO JSME?

Jsme česká realitní a investiční společnost v oblastech bytové, komerční a řadové výstavby. Zabýváme se taktéž poradenskou činností v oblasti práva nemovitostí.  Spolupracujeme s odborníky na plánování a výstavbu, na marketing, právo a daně.

Petr Novotný

Petr Heres

Jednatel

Do nemovitostí jsem se ponořil naplno a hned mě oslovily. Snad právě proto, že jsem vždy měl rád architekturu a proto, že každý dům je jiný a něčím jiným zajímavý,taktéž pro osobní kontakt s lidmi. Tato profese ovšem není o kochání se krásou staveb ale o kreativním myšlení, flexibilitě, správné prezentaci a celkově odvedené práci. Vždy je to i o penězích, ovšem nikoliv našich, ale klienta, jejich zhodnocení a úspora. Jestli je u nemovitostí něco podstatné tak to, aby byla dobrá spolupráce spočívající v komunikaci a právním nastavením. Jistě nejen proto spolupracujeme s majiteli bytových i komerčních domů. Pro klienta uděláme maximum a má-li nějakou představu, snažíme se ji naplnit, pokud je to reálně a legálně možné. Protože víme, že každý nápad může být za různých podmínek jiný, snažíme se nepaušalizovat případy. Nezastupujeme pouze prodávající či investory ale i kupující co mají konkrétní vizi pouze nemají čas a zkušenosti hledat vhodnou nemovitost sami.

realitní makléř Alex Golubin

Alexej Golubin

Real estate consultant

Jako manažer s dlouholetou praxí vím, že na prvním místě v jakémkoliv businessu jsou lidé a jejich zájmy. Proto mi záleží, jak na tom spolupracovat se skutečnými profesionály, tak věnovat potřebnou až nadstandardní péči našim klientům. Pracoval jsem 6 let ve Velké Británii, konkrétně v Bristolu, kde se nachází centrum vzdělávání a architektury. Po svém návratu do Čech jsem se začal zajímat o místní trh s nemovitostmi nejen z ekonomického pohledu ale i z hlediska technického stavu nemovitostí a architektonických specifik dané doby. V tomto oboru je potřeba se neustále vzdělávat, abych mohl našim klientům radit co nejlépe. Při jednání v zastoupení klienta vždy hájím jeho zájmy a snažím se nalézt společnou řeč i tam, kde by za jiných okolností nebyla možná. Mým hlavním zaměřením ve společnosti NK Capital je péče o mezinárodní klienty.

Tato stránka používá soubory cookies. Ok