Praha Česká republika

Rekonstruované 1+kk 22,85 m², Praha 5 – Smíchov

Pronájem bytu 1+kk 22,85 m2 Praha 5 – Smíchov

Nájemné 12 350 Kč, domovní poplatky 779 Kč/osoba, provize 1x nájem+DPH

Dovoluji si Vám nabídnout pronájem bytu 1+KK, 22,85 m2 po celkové rekonstrukci. V žádané lokalitě Praha – Smíchov a blízkosti MHD.

Z chodbičky, do které je možné umístit botník či skříň se vstupuje do pokoje a do koupelny se záchodem. Pokoj je vybaven kuchyňskou linkou s varnou deskou a digestoří, v místnosti je množství zásuvek na elektřinu, televizi a datová přípojka. Do koupelny se vstupuje z chodby a je vybavena toaletou, sprchovým kout a bojler. Elektrický bojler slouží i ohřevu vody, v pokoji a v koupelně je elektrické topení na termostat, každá místnost má vlastní, a je možné nastavit rozdílné teploty. Kauce je stanovena na 24 700 korun.

Dům z minulého století po celkové a precizní opravě s výtahem. Dobrá dostupnost MHD tramvaj staví 3m od domu, metro je 2 min chůze Anděl. Možnost parkování na ulici nebo přilehlém oploceném parkovišti za poplatek, není součástí nájemní smlouvy a místa jsou omezena. V okolí škola, knihovna, obchody a restaurace, pošta, lékárna, kino, parky a lesopark. Majitl preferuje česky mluvící bez zvířat. K nastěhování, prohlídky jsou již možné.

Petr Heres
+420 776 866 665
Realitní makléř, Investor
Read More
12 350Kč
1
1
Vlastnosti nemovitosti