Praha Česká republika

Prodáno

Pronájem obchodního prostoru 55 m², Praha 5 – Ostrovského

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu obchodní prostor 55 m² v přízemí cihlového domu v lukrativní části Prahy 5 – Ostrovského.

Obchodní prostor o velilkosti 55 m2, je dispozičně velmi důmyslně řešen jako 2+1 , v první místnosti se nachází vstup z ulice s velkou výlohou. V chodbě, která spojuje první místnost, druhou místnost, kuchyňku a zadní vchod se nachází oddělená kuchyňská linka s umývadlem, lednicí na nápoje a pračkou. Vybavení není zahrnuto v ceně, v případě zájmu k jednání.

V případě potřeby je možné prostor rozdělit na 2 části a udělat zázemí či sklad, který bude mít separátní vstup a nebude tedy nutné zásoby nosit přes prodejnu.
V prostoru je rozvedena voda, elektřina, odpady, a je možné rozšíření o další prostory (sklep/sklad). Pěkný prvorepublikový dům v udržovaném stavu s výtahem. Dobrá dostupnost MHD tramvaj staví 3 min od domu, metro je 2 min chůze Anděl. Možnost parkování na ulici nebo přilehlém oploceném parkovišti za 1780/měsíčně, není součástí nájemní smlouvy a místa jsou omezena. V okolí škola, knihovna, obchody a restaurace, pošta, lékárna, kino, parky a lesopark a Lidl. Pro více informací kontaktujte makléře.

Petr Heres
+420 776 866 665
Realitní makléř, Investor
Read More
Prodáno