Praha Česká Republika

Prodej podílu ⅜ rodinného domu 185 m²s pozemkem 280 m² ve velmi klidné ulici Praha 5- Ve Výrech

Dovolujeme si Vám nabídnout podíl rodinného domu v klidné části Prahy 5 – Řeporyje – Ve Výrech, zároveň v dobré dostupnosti do centra Prahy.

Jedná se o prodej spoluvlastnického podílu ve výši ⅜ k rodinnému domu č.p. 391 a pozemku v k.ú. Řeporyje, město Praha. Zděný rodinný dům z roku 1938 je částečně zapuštěný do svahu. V 1.NP o půdorysném rozměru 9,8 x6,1m je zádveří, WC, koupelna, dvě obytné místnosti a kuchyňský kout. Samostatným vstupem jepřístupný do terénu zapuštěný sklad + kotelna (půdorysný rozměr 7,2 x 3,7m), stavebně napojeno na RD.2.NP má půdorysný tvar písmene ,L” a jeho delší strana prodlužuje severní stranu RD na délku 15m.šířka ramene je 5,1m. Ve 2.NP je předsíň, koupelna, kuchyň, obývací pokoj a ložnice se šatmou;v pozdějších letech byla přistavěna malá kuchyňka a sprchový kout (půdorysný rozměr 3,0 x 4,2m). Naduliční částí domu je sedlová střecha, výška hřebene je + 9,800m nad úrovní stávající podlahy 1.NP. Napozemku RD je také samostatně stojící původní dřevník, rovněž zapuštěný do terénu (půdorysný rozměr5,6 x 2,7m) a kůlna navazující na garáž (půdorysný rozměr 3,8 x 9,3 x 2,2 x 9,1m), ta je napojena sjezdem do ulice Ve Výrech. Rodinný dům je napojen na rozvod sítě NN, plyn, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci v ulici Ve Výrech.

Stavba má dva samostatně přístupné byty a je kolaudována k trvalému rodinnému bydlení, aktuálné je obydlen vrchní byt (3+1) rodinou spolumajitele. Spodní jednotka (2+1) je prázdná a vyklizena, viz fotografie. Dále je zde prázdná půda. V minulosti dohoda spoluvlastníků na užívání konktétních jednotek a garáže, nic méně neodpovídá velikosti prázdné jenotky (cca 50 m²). Prázdná bytová jendotka je určena k rekonstrukci, stejně jako fasáda a skladovací prostory.

V okolí občasnká vybavenost a MHD. Pro více informací kontaktujte makléře, podíl nabízíme exkluzivně. Je možné přikoupit ještě podíl menšího společníka 1/8, cena k jednání.

Petr Heres
+420 776 866 665
Realitní makléř, Investor
Read More
3 200 000