Ostrovského, Praha

Pronájem rekonstruovaného bytu 84m², 2+1 Anděl

Nájemné 20 200 Kč, domovní poplatky 779 Kč, provize 1x nájem+DPH

Dovolujeme si Vám nabídnout světlý a rekonstruovaný byt 2+1 , 84,2 m2 v prvním patře. V žádané lokalitě Anděl a blízkosti MHD.

Z chodby se vstupuje do kuchyně s komorou, koupelny, na toaletu, do pokojů a na lodžii. V kuchyni je kuchyňská linka se sklokeramickou deskou s připravou na další vestavěné spotřebiče. Koupelna je vybavena vanou a odpadem na pračku, vedle se nachází dvě místnosti, do kterých se vstupuje z chodby, tak též na lodžii, která je přístupná přes francouzké okno.

Nová špaletová okna a dřevěné dveře, stoupačky, důkladná elektroinstalace, datové rozvody po celém domě i bytě včetně optiky. Na podlaze v koupelně dlažba, v ložnici parkety a ve zbytku bytu plovoucí podlaha. Nový kotel k vytápění i ohřevu vody. Do bytu jsou bezpečnostní a protipožární dveře, v domě je nový prosklený výtah. Kompletní rekonstrukce proběhla v tomto roce.

Kauce činí 40 400 Kč a skládá se majiteli při podpisu nájemní smlouvy, spolu s prvním nájmem včetně domovních poplatků.

Dobrá dostupnost MHD, tramvaj staví 3 min. od domu, metro je 2 min. chůze na Anděl nebo na autobus 3 min. chůze. Možnost parkování na ulici nebo vám můžeme nabídnout garážové stání v nedalekém komplexu k pronájmu či koupi. V okolí škola, knihovna, obchody a restaurace, OC, pošta, lékárna, kino, parky a lesopark.

Doporučujeme osobní prohlídku, byt je k nastěhování.

Petr Heres
+420 776 866 665
Realitní makléř, Investor
Read More
Pronajato
2
1
Vlastnosti nemovitosti