Smíchov City se začne stavět na začátku roku 2020

Dnes 14. října proběhla z iniciativi developera Sekyra Group v campu IPR beseda k 2. etapě Smíchov City (etapa jih). Hlavním hostem byl zástupce České spořitelny, která má na jižní části Smíchov City největší zájem. Hned čtyři komplexy kancelářkých budov budou patřit centrále České spořitelny. V západní části má ovšem vyrůst i hotel, kancelářský komplex pro jiné subjekty a dva parky (západní park bude pravděpodobně řešen formou přírodního amfiteátru a východní interaktivní park multifunkčním sportovním využitím).

Zástupce developera Sekyra Group během přednášky uvedl, že se 1. etepa začne stavět na konci tohoto roku nebo na začátku roku nového. Vzhledem k tomu, že se zahájením stavby nějaká zdržení již proběhla, lze se domnívat, že stavba bude nejdříve zahájena na začátku roku 2020. Tomu, že lze skutečně očekávat první kopnutí každou chvíli, nasvědčují slova zástupce České spořitelny, který několikrát zmínil, že Česká spořitelna chce oslavit své 200 leté výročí v roce 2025 již v novém campusu, který vznikne až ve 2. etapě plánové výstavby.

 

Autor: |2020-03-25T09:48:51+01:0014 října, 2019|Nemovitosti|0 Comments
Tato stránka používá soubory cookies. Ok

Chcete pokračovat ve čtení článku a mít přehled o aktuálních i odborných tématech? Registraci provedete jednoduše zadáním emailové adresy.

 

There was an error while trying to send your request. Please try again.